Takin слідовності: Завдання 12. Випишіть речення у а) речення з простим дієслівним присудком; б) речен- ня із складеним дієслівним присудком; в) речення із складеним іменним присудком. Підкресліть у них гра- матичні основи. 1. До Богуслава Шевченко міг дістатися з Кирилівки тільки через Лисянку і Шендерiвку. (П. Жур.) 2. Цієї ночі Черниш довго не мiг заснути. (О. Гончар.) 3. Що ж ти будеш робити? 4. А він дуже нещас- ний. (3 тв. В. Собка.) 5. Це був натуральний, невимушений і щирий сміх, влучно схоплений фотографом. (Яків Баш.) 6. Море було без- барвне, аж чорне. (Ю. Мушкетик.) 7. Маланка почала гукати Ан- дрія. (М. Коцюбинський.) 8. Марцинюк допитливо глянув на Косачо- ва. 9. Ольга Дмитрівна, закам'янівши від несподіванки, з острахом чекала небаченої бурі, тривожно оглядалась. (3 тв. Ю. Збанацького.) 10. Ми будемо творити високі цінності для народу. (О. Донченко.) 11. Тепер цч дорогоцінна плівка була об'єктом метою походу.12.У нас діла пішли на краще.​

Ответы

Ответ дал: aleksejryze
1

Ответ:Розглянемо речення згідно з запитом:

а) Речення з простим дієслівним присудком:

Цієї ночі Черниш довго не міг заснути. (Основа: Черниш довго міг.)

Що ж ти будеш робити? (Основа: ти будеш робити.)

А він дуже нещасний. (Основа: він єщасний.)

б) Речення із складеним дієслівним присудком:

7. Маланка почала гукати Андрія. (Основа: Маланка гукати.)

Марцинюк допитливо глянув на Косачова. (Основа: Марцинюк глянув.)

У нас діла пішли на краще. (Основа: діла пішли.)

в) Речення із складеним іменним присудком:

5. Це був натуральний, невимушений і щирий сміх, влучно схоплений фотографом. (Основа: це був сміх, фотографом схоплений.)

Ольга Дмитрівна, закам'янівши від несподіванки, з острахом чекала небаченої бурі, тривожно оглядалась. (Основа: Ольга Дмитрівна чекала бурі, оглядалась.)

Ми будемо творити високі цінності для народу. (Основа: ми будемо творити цінності.)

Надіюся, що це допомогло вам із задачею!

Объяснение:


oliapidgatets777: дуже дякую)
Вас заинтересует