1. Коли та з якою метою був скликаний Віденський конгрес? 2. Правителі яких країн відігравали головну роль у підготовці рішень конгресу? 3. Що таке легітимімз ? Хто був ініціатором цього принципу? 4. Які зміни сталися в Європі внаслідок Віденського конгресу? 5. Назвіть країни Європи, в яких відбулися революції та повстання в 20-30-х роках ХІХ ст. 6. Чому період 20-40-х рр. в Європі нази вають “добою реакції”? Чи погоджуєтеся ви з цим ?

Ответы

Ответ дал: anastasia451986
6

Ответ:

1. Коли та з якою метою був скликаний Віденський конгрес?Віденський конгрес був скликаний у 1814-1815 рр. після завершення Наполеонівських війн. Його метою було відновлення монархічного порядку в Європі та створення системи міжнародної безпеки.

2. Правителі яких країн відігравали головну роль у підготовці рішень конгресу?Головними учасниками Віденського конгресу були правителі Росії, Австрії, Пруссії та Великої Британії. Вони відігравали головну роль у підготовці рішень конгресу, які були спрямовані на відновлення монархічного порядку в Європі.

3. Що таке легітимімз ? Хто був ініціатором цього принципу?Легітимізм - це принцип, згідно з яким влада монарха є законною та не підлягає сумніву. Ініціатором цього принципу був австрійський канцлер Клеменс фон Меттерніх.

4. Які зміни сталися в Європі внаслідок Віденського конгресу?Внаслідок Віденського конгресу в Європі були відновлені монархії, які були повалені під час Французької революції та Наполеонівських війн. Були встановлені нові кордони між державами, які залишалися незмінними протягом багатьох років.

5. Назвіть країни Європи, в яких відбулися революції та повстання в 20-30-х роках ХІХ ст.У 20-30-х роках ХІХ ст. в Європі відбулися революції та повстання в таких країнах:Іспанія (1820 р.);Португалія (1820 р.);Неаполітанське королівство (1820 р.);Греція (1821 р.);Південна Італія (1821 р.);Пруссія (1848 р.);Австрійська імперія (1848 р.);Франція (1848 р.);Німеччина (1848 р.);Російська імперія (1848-1849 рр.)

.6. Чому період 20-40-х рр. в Європі називають “добою реакції”? Чи погоджуєтеся ви з цим ?Період 20-40-х рр. в Європі називають “добою реакції” тому, що в цей час відбулися жорстокі придушення революційних рухів. Монархічні режими, які були відновлені після Віденського конгресу, прагнули зберегти свій авторитет і владу, тому вони не допускали будь-яких змін у суспільному житті.Я погоджуюся з цим визначенням. У цей період в Європі панувала атмосфера страху і репресій. Монархічні режими вживали всіх заходів, щоб придушити революційний рух, який загрожував їхньому існуванню.Однак не всі революції в цей період були придушені. Революція в Греції привела до її незалежності, а революція в Португалії призвела до повалення монархії.

Объяснение:


talesh1313: Это лучшый ответ из всех!!!
Вас заинтересует