• Предмет: Биология
  • Автор: arinabok
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Які риси, характерні кишковопорожнинним:

Ответы

Ответ дал: pasikaanna10
0

Для більшості кишковопорожнинних спільною ознакою є наявність жалких клітин та променевої (радіальної) симетрії тіла, тобто радіальне розміщення частин тіла і органів відносно осі тіла.

Кишковопорожнинні — група двошарових багатоклітинних організмів, що мають радіальну (променеву) симетрію. Кишковопорожнинні живуть у морях та океанах, рідше в прісних водоймах; є як прикріплені та малорухомі форми, так і ті, що активно плавають (в багатьох відбувається чергування прикріпленої та рухомої стадій життєвого циклу). Розміри тіла від 1 мм (деякі поліпи) до 30 м (ціанея арктична). Всього нараховують приблизно 9 тисяч видів кишковопорожнинних.

Стінка тіла обмежує внутрішню гастральну (кишкову) порожнину і складається з ектодерми (зовнішній покрив, що виконує в основному функцію захисту) і ентодерми (внутрішній шар, що виконує травну функцію), між якими розташований драглистий шар — мезоглея (секретується клітинами екто- і ентодерми).

Я хз правильно или нет

Ответ дал: eshkereeee21
0
Для більшості кишковопорожнинних спільною ознакою є наявність жалких клітин та променевої (радіальної)
симетрії тіла, тобто радіальне розміщення частин тіла і органів відносно осі тіла.
Кишковопорожнинні — група двошарових багатоклітинних організмів, що мають радіальну (променеву) симетрію.
Кишковопорожнинні живуть у морях та океанах, рідше в прісних водоймах; є як прикріплені та малорухомі форми, так і ті,
що активно плавають (в багатьох
відбувається чергування прикріпленої та рухомої стадій життєвого циклу). Розміри тіла від 1 мм (деякі поліпи) до 30 м (ціанея арктична). Всього нараховують приблизно 9 тисяч видів
Вас заинтересует