Написати 5 правил, що допоможуть відрізнити правду від брехні у вигляді спонукальних речень.

Ответы

Ответ дал: vvhiooo
0

Ответ:

У стресовій ситуації посмішка виходить асиметричною, в просторіччі кривої

"Скажіть, ви самі упаковували свій багаж? Що у вас тут? Колючі, ріжучі предмети є?" співробітник служби безпеки аеропорту розглядає чергового пасажира, намагаючись оцінити його благонадійність. Звичайний пасажир, як правило, ніяковіє. Терорист, як правило, немає. Можливо, скоро відрізнити брехню від правди буде простіше: відразу кілька західних фірм розробили нові детектори брехні.

Згідно з однією з численних дефініцій, homo sapiens єдина жива істота, здатна брехати. Метелики, прикидаються квітами, і гусениці, що зображують сухі гілки, не в рахунок: вони роблять це інстинктивно. Люди ж обманюють навмисно.

Протягом історії людство винайшло чимало способів відрізнити брехню від правди. Наприклад, в Стародавньому Китаї підозрюваний повинен був набрати в рот жменю сухого рису і вислухати обвинувачення. Вважалося, що якщо рис залишався в роті сухим (від страху викриття припинялося слиновиділення), то це доводило провину.

Найближче до сучасного принципом визначення брехні підійшли в Стародавній Індії. Там підозрюваному називали нейтральні слова і слова, пов'язані з деталями злочину. Людина повинна була відповідати першим прийшов йому в голову словом і одночасно тихо ударяти в гонг. Відповідь на "критичне" слово супроводжувався більш сильним ударом.

Один з найбільш відомих дослідників проблеми брехні професор Каліфорнійського університету Сан-Франциско Пол Екман стверджує, що ознак обману як таких не існує:

немає жодного жесту, виразу обличчя або мимовільного скорочення м'язів, які би самі по собі означали, що людина бреше. Існують лише ознаки, за якими можна судити, що слова погано продумані або що емоції людини не відповідають його словам. Проте в багатьох ситуаціях люди досить успішно відрізняють правду від брехні.

Вас заинтересует