• Предмет: Литература
  • Автор: mery090921
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Написати репортаж, як з місця подій. До балади "Рукавичка"
Дуже терміново.
Допоможіть, будь ласка ​

Ответы

Ответ дал: kopytko201025
2

Объяснение:

ШІЛЛЕР ФРІДРІХ

(1759-1805)

Великий Гете сказав, що зі смертю Шіллера він втратив половину самого себе. Ці обидва письменники-просвітителі завжди поряд — ужитті і після смерті: їх пам'ятники стоять перед театром у Веймарі, та й поховані вони недалеко один від одного. Гете і Шіллер відродили баладу та змагалися один з одним у цьому жанрі. Балади Шіллера сповнені таємничості, небезпеки, невідворотності долі, іноді — жорстокості. Стрижневим моментом сюжету є випробування героя, перевірка його лицарської мужності.

У Шіллера, як і в Гете, наскрізнім мотивом є тема свободи людини, ідея рівності прав для усіх народів світу, утвердження права на державну самостійність і справедливі закони. У драмах Шіллера "Марія Стюарт" (1880), "Орлеанська діва" (1801), "Вільгельм Телль" (1804) ідея рівності і свободи посідає центральне місце.

Шіллер вітав Велику французьку революцію, побачивши в ній визволення від насилля, але жорстокість революційних діянь відштовхнула його від "вільної" республіки, він виробляє власну програму вдосконалення людини, де проповідує ідею миру і злагоди замість революційних потрясінь.

Людина починається з вчинку

(за баладою Ф. Шіллера "Рукавичка")

Письменників нерідко називають душевними пастирями людства. Саме цей вислів прийшов мені на згадку, коли я роздумував над змістом балади Ф. Шіллера "Рукавичка". Складалося таке враження, ніби автор веде бесіду саме з тобою, наче пропонує "приміряти" події літературної розповіді на читача.


mery090921: Велике дякую ♥️
Вас заинтересует