• Предмет: История
  • Автор: saweciii
  • Вопрос задан 3 месяца назад

2. Дайте відповідь на питання: Наполеону Бонапарту належить багато висловів, що стали крилатими. Серед них: - «Є два важелі, якими можна спонукати людей, — страх й особистий інтерес». «Для того, щоб володіти світом, немає інших секретів, окрім того, щоб стати сильним; сила не знає ані помилок, ані ілюзій». «Домагайтеся успіху; я думаю про людей тільки за результатами їхніх дій». «Мистецтво управління полягає в тому, щоб не дозволяти людям постаріти на своїй посаді». «Серце державної людини має міститися в її голові». «Якщо хочеш зберегти за собою хоч якусь перевагу, треба змінювати військову тактику кожні десять років». «Якщо я перестану воювати, я загинув!». «Я більше боюся трьох газет, ніж ста тисяч багнетів». «Я буваю або лисом, або левом. Увесь секрет управління полягає в тому, щоб знати, коли саме потрібно бути тим або іншим». Про які риси характеру та переконань Наполеона свідчать крилаті вислови?​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: NazarKL20
5

Крилаті вислови Наполеона Бонапарта відображають кілька ключових рис його характеру та переконань:

  1. Рішучість і цілеспрямованість: Фрази, такі як "Домагайтеся успіху; я думаю про людей тільки за результатами їхніх дій" і "Якщо я перестану воювати, я загинув!", вказують на його надзвичайну рішучість досягти своїх цілей та готовність приділяти велику увагу результатам.
  2. Раціональність і прагматизм: Вислови, такі як "Є два важелі, якими можна спонукати людей, — страх й особистий інтерес" і "Серце державної людини має міститися в її голові", відображають його прагматичний підхід до управління та раціональне бачення справ.
  3. Військова майстерність і стратегічне мислення: Вислови, наприклад, "Я більше боюся трьох газет, ніж ста тисяч багнетів" та "Я буваю або лисом, або левом". Увесь секрет управління полягає в тому, щоб знати, коли саме потрібно бути тим або іншим", свідчать про його військову майстерність та здатність до стратегічного мислення.
  4. Необхідність постійного вдосконалення: Фраза "Якщо хочеш зберегти за собою хоч якусь перевагу, треба змінювати військову тактику кожні десять років" вказує на його усвідомлення необхідності постійного розвитку та змін у стратегії.


saweciii: спасибо большое
Аноним: Спасибо
Аноним: Спасибо большое
Вас заинтересует