• Предмет: История
  • Автор: bortsogdima
  • Вопрос задан 3 месяца назад

МНОГО БАЛОВ
Розробити Закон про захист національної ідентифікації українців від ворожих зазіхань після перемоги

Ответы

Ответ дал: Joriker
1

Розробка закону є складним та відповідальним завданням, яке повинно враховувати права та свободи громадян, зокрема права національної ідентифікації, а також міжнародні зобов'язання України. Однак, нижче наведено загальну структуру та принципи, які можуть бути включені до такого закону. Важливо пам'ятати, що розробку закону краще доручити юристам, експертам і консультуватися із суспільством та представниками різних груп, щоб забезпечити його широку підтримку.

Закон про захист національної ідентифікації українців від ворожих зазіхань після перемоги

Розділ I: Загальні положення

Стаття 1. Мета та об'єкт захисту

1.1. Закон має на меті захист і зміцнення національної ідентичності українського народу та індивідуальних прав і свобод громадян України щодо їх національної ідентифікації.

1.2. Об'єктами захисту є українська мова, культура, історія, ідентичність, пам'ять та інші аспекти національної ідентичності.

Розділ II: Захист української мови

Стаття 2. Забезпечення статусу української мови

2.1. Українська мова є державною мовою України та має високий ступінь офіційного використання в усіх сферах суспільного життя.

2.2. Дії, спрямовані на примусове або систематичне використання інших мов або спроби обмеження використання української мови, визнаються порушенням цього закону.

Розділ III: Захист культурної спадщини

Стаття 3. Підтримка культурної спадщини

3.1. Держава зобов'язується забезпечувати охорону, відновлення та розвиток культурної спадщини українського народу.

3.2. Забороняється будь-яке знищення, псування чи незаконне вивезення культурних цінностей, що належать національному культурному спадку України.

Розділ IV: Захист історичної пам'яті

Стаття 4. Пам'ять про історичні події

4.1. Держава сприяє збереженню історичної пам'яті та меморіалізації подій, пов'язаних з боротьбою та перемогою українського народу у ворожих агресіях.

4.2. Забороняється реабілітація або прославлення осіб, організацій та режимів, які вчинили злочини проти українського народу.

Розділ V: Захист індивідуальних прав

Стаття 5. Заборона дискримінації

5.1. Забороняється будь-яка форма дискримінації на підставі національної ідентичності, включаючи расову, етнічну, релігійну чи мовну.

Розділ VI: Відповідальність та санкції

Стаття 6. Відповідальність за порушення закону

6.1. Порушення цього закону може призвести до адміністративної, цивільної або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України.

Вас заинтересует