• Предмет: История
  • Автор: dastankalybekov513
  • Вопрос задан 3 месяца назад

зачем в средневековье города строили в высоту а не в ширину и ещё чем отличалась жизнь от богача и горожанина плочу 50 балов​

Ответы

Ответ дал: av3548737
1

Ответ:

Средневековые города в среднем были меньше размерами и гораздо хуже с санитарно-гигиенической точки зрения, слишком грязно там было, много крыс и часто случались эпидемии, например, чума. Удельный вес городского населения в стране был ниже, чем сейчас, так как продовольствия производилось мало.

Сходство, скорее всего, в менталитете, горожане были более разнообразны по занятиям, чем сельское население. И еще одна особенность - национальный состав. В средневековом городе мог быть армянский или еврейский квартал, а на селе жили люди, как правило, только одной национальности, впрочем, нации в современном смысле тогда еще и не сложились.

В городах, как и сейчас, находились университеты (Фес, Салерно, Падуя, Болонья).

Ответ дал: sasaromanenko037
0

Ответ:Середньовіччя було періодом історії, коли багато городів й міст були споруджені високими мурами та вежами, а не розширювалися в ширину. Це було зумовлено декількома факторами:

Захист від ворожих нападів: Однією з головних причин було бажання захистити місто від ворожих нападів і військових загроз. Високі мури та вежі робили міста більш важкодоступними для ворогів і забезпечували оборонну перевагу.

Обмежений земельний ресурс: Багато середньовічних міст мали обмежений земельний ресурс, і розширення в ширину було б дорожчим і складнішим завданням, ніж будівництво високих мурів на вже наявних територіях.

Економічний контроль: Високі мури і вежі допомагали контролювати доступ до міста та збільшували можливості для збору мит, податків і митних зборів від торгівлі.

Соціальний статус: Високі стіни і мури також служили для визначення соціального статусу городян. Важко обороняти і управляти великі міста було дорого і вимагало від горожан значних ресурсів, і це призводило до певної ієрархії серед мешканців.

Щодо відмінностей у житті багатих і горожан у середньовіччі, то багатство і соціальний статус визначали значні різниці в їхньому житті:

Соціальний статус: Багаті люди, такі як лорди, барони і магнати, мали вищий соціальний статус і більше політичного впливу. Вони мали доступ до освіти та знань і могли приймати рішення, які впливали на місцеве населення.

Житло: Багаті люди могли собі дозволити комфортабельні і розкішні оселі, часто з великими городами та парками, в той час як горожани зазвичай мешкали в менших будинках у центрі міста, де було більше комерційної та соціальної активності.

Одяг і харчування: Багаті мали доступ до модного одягу та вишуканої їжі, тоді як горожани зазвичай одягалися простіше і споживали менш розкішні страви.

Робота і освіта: Багаті люди не завжди працювали фізично, вони могли вкладати гроші в торгівлю та підприємництво. Горожани, навпаки, часто були зайняті ремеслами та торгівлею. У багатих було більше

Объяснение:

Вас заинтересует