6. Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для збільшення температури сталевої заготовки вiд 25 до 215 °С. Її маса 45 кг. Дам 12 балов!)
Ответы
Ответ дал:
1
Объяснение:
Дано:
∆t=215-25=190°C
m=45кг
с=500Дж/кг°С
Знайти:
Q-?
Q=cm∆t=500*45*190=4275000Дж
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад