• Предмет: География
  • Автор: ay6370961
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Плззззззззззз
Я прошу дам максимальну кількіст балів

Приложения:

Ответы

Ответ дал: rhfcfdtw
2

Відповідь:

2Чим зумовлені великі глибини Червоного моря навіть  біля узбережжя?

Відсутність надходження прісного річкового стоку, високого випаровування, відокремленість від Індійського океану вузькою Баб-ель-Мандебською протокою, вплив схем циркуляції води

3.Як називається канал, що з'єднує Червоне і Середземне моря?

Суецький

5.Заповни таблицю, уписавши середньорічні показники температури та солоності водних мас. Водні маси Екваторіальні Тропічні Помірні Полярні Середньорічна температура води, °С Середньорiчна солоність води, %​

екваторіальний 25-29 С° | 37-42‰

тропічний 19 С° | 35‰

помірний 10-15 С° | 10-34‰

полярний 10 С° | 34-35‰

6.Неподалік північно  -західного узбережжя Євразії поверхневі води значно тепліші, ніж у тих самих широтах поблизу північно-східного узбережжя Північної Америки.Що це зумовляє?

Це морські течії.

В районі північно - західного узбережжя Євразії проходить тепла ПІвнічно - Атлантична течія, яка робить клімат цих регіонів м'яким і вологим.

А в районі північно - східного узбережжя Північної Америки протікає холодна Лабрадорська течія, яка робить клімат цих регіонів сухим і прохолодним.

Солоність вод океанів може різнитися в різних областях світу через вплив кількох факторів. В екваторіальних широтах поблизу узбережжя Африки й Південної Америки спостерігаються такі основні фактори, які можуть призвести до нижчої солоності вод Атлантичного океану порівняно з внутрішньо-океанічними водами:

Солоність води в екваторіальних широтах біля узбережжя Африки та Південної Америки може бути нижчою через дію факторів, що сприяють розведенню солоної води океану прісною водою з річок, опадів та глибинних вод.

Солоність води залежить від випаровування води з поверхні океану і надходження в нього прісної води річок та з атмосферними опадами. Тому солоність води змінюється від екватора до полюсів. У тропічних широтах солоність води найбільша – 38 ‰, тому що опадів там мало, а випаровування велике.

1. Розведення  прісними  водами:

Великі річки, такі як Амазонка та Конго, впадають у Атлантичний океан в екваторіальних регіонах. Ці річки притягають багато прісної води з суходолу, яка має низьку солоність. При впаданні цих річок у море прісна вода розведена з солоною водою океану, що може знизити загальну солоність води в цих районах.

2. Розведення опадами:

В екваторіальних регіонах спостерігається велика кількість опадів, які також є прісними. Ці опади розведуть солону воду океану, зменшуючи її солоність.

3. Розведення глибинними водами:

В екваторіальних регіонах, може відбуватися підняття глибинних вод на поверхню через процеси, такі як апвеллинг. Глибинні води зазвичай мають вищу солоність порівняно з поверхневими водами. Коли ці глибинні води піднімаються на поверхню, вони розведені з прісною водою поверхні, що також може зменшити солоність.

4. Розведення течіями:

В районах екватора діють особливі течії, такі як екваторіальна контректорка, які можуть принести воду з меншою солоністю з центральних областей океану до узбережжя Африки і Південної Америки.

Пояснення:

Вас заинтересует