из свежих абрикосов получается 24%сушёных. сколько взяли свеших абрикосов если получились 4,8кг сушёных
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Щоб визначити кількість свіжих абрикосів, яку взяли, знаючи, що 24% свіжих абрикосів дають 4,8 кг сушених, ми можемо скористатись простим математичним розрахунком.
Спочатку знайдемо, яке число становить 24% від цілого:
24% = 0,24 (у десятковому вигляді)
Тепер, щоб знайти кількість свіжих абрикосів, ми можемо використати рівняння:
0,24 * Х = 4,8
де Х - це кількість свіжих абрикосів, яку взяли.
Тепер розв'яжемо рівняння:
Х = 4,8 / 0,24
Х = 20
Отже, було взято 20 кг свіжих абрикосів, якщо після сушіння отримали 4,8 кг сушених абрикосів.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад