яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 1 л води на 60°
Нудно написать с решением
Помогите пожалуйста
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
1л=1кг
Q=cm∆t=4200Дж/кг°С*1кг*60°С=252000Дж
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад