Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Маса безводної солі, що міститься в мідному купоросі (CuSO4), може бути визначена шляхом розрахунку маси сульфату міді (CuSO4) без води (безводного) у сполуці.
Масова частина води (H2O) у безводному сульфаті міді (CuSO4) дорівнює приблизно 36,1% (виходячи з молекулярних мас). Тобто, решта маси буде становити солі (CuSO4).
1. Розрахунок маси води в мідному купоросі:
Маса води = 36,1% (0,361) * 75 г = 27,075 г.
2. Розрахунок маси безводного сульфату міді (CuSO4):
Маса безводного CuSO4 = Маса мідного купоросу (загальна маса) - Маса води
Маса безводного CuSO4 = 75 г - 27,075 г = 47,925 г.
Отже, маса безводного сульфату міді в мідному купоросі становить приблизно 47,925 г.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад