Написати твір на тему « Без сім‘ї свого роду немає нації і народу»

Ответы

Ответ дал: prokudakata20
0

Ответ:

Здавна відомо, що родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра та злагоди. Вона є берегинею традицій наших пращурів та всього розумного, світлого, вічного, що наповнює життя яскравими фарбами та позитивними емоціями. Саме з родини постає наше майбутнє, вона виховує з дитини відповідального члена суспільства, і є першоджерелом людської гідності, чесності та зрілості. Сім’я дає нам почуття згуртованості, учить нас співпереживанню, доброзичливості й мудрості.

В усі часи любов і повага до родини була основою народної моралі та її найвищим законом. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна й надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Хто вміє шанувати батька і матір та членів сім’ї , куточок, де народився, де отримав перші уроки добра і справедливості, той сповна розуміє значення слова родина. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації. Сьогодні потрібно відроджувати традиції в сім’ї. Адже саме вони сприяють саморозвитку дитини на її довгому життєвому шляху. У народі говорять, що сім’я міцна корінням та розуміння.

Кожна українська сім’я має свої власні традиції та ритуали: прийому гостей, звичаї вітати родичів, обряди поминання дорогих їм людей, які вже пішли з життя. Саме родина створює традиції, що перейдуть до наступних поколінь і будуть тим ланцюгом який єднатиме сім’ю. Тому кожна українська родина має особисте Дерево Роду. З давніх-давен його зображали на рушниках орнаментом. В такий спосіб наші предки передавали наступним поколінням інформацію про рід. Дерево Роду вишивали у вигляді гілочки із Дерева Всесвіту, що пересадили на землю. Означало це людський рід, де були об’єднані пращурі з нащадками тими, що зараз живуть, і тими, які ще не народжені.

Вас заинтересует