Визначити масову частку розчиненої речовини, якщо у воді об'ємом 150 мл розчинили 50 г мідного купоросу. (Розчинена речовина це CuSO4 без Н.О, тому що кристалізаційна вода переходить у розчин)
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
25%
Объяснение:
масса воды = 150мл * плотность = 150 * 1 = 150г
всего раствора: 150 + 50 = 200
массовая доля купороса: 50 / 200 = 25%
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад