Обчисліть масу й обʼєм води, яку необхідно додати до літій оксиду ма-сою 15 г, щоб одержати розчин лугу з масовою часткою розчиненої речовини 10%.
Ответы
Ответ дал:
2
Відповідь:
m(розч)=15*100/10=150г
m(H2O)=150-15=135г
ρ(H2O)=1г/см³
V=m(H2O)/ρ=135см³=135мл
Пояснення:
user350:
Замечательно
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
8 лет назад