• Предмет: История
  • Автор: britbonni413
  • Вопрос задан 2 месяца назад

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 100 БАЛЛОВ
«Українське питання» на Паризькій конференції перебувало у складній системі міжнародних відносин. Визначте справедливість чи хибність таких тез:
1) «Українське питання», тобто визнання Української держави, розглядалося західними державами лише в контексті двох інших питань: «російського питання» та формування східних кордонів Польщі.
2) «Українське питання» не було вирішене на користь українців через позицію західних держав, які вва- жали, що українські території мають залишитися у складі нової демократичної Федеративної Росії, яка постане після повалення влади більшовиків.
3) Представники західних держав погано розуміли ситуацію в Україні й вважали, що українська грома- Да не готова до незалежності своєї держави.
4) Українців звинувачували в тому, що вони орієнтуються на США, що протиставляє їх Англії і Франції.
5) Українців звинувачували в германофільстві й вважали, що незалежна Україна - це творення Німеч- чини (через перебування на території України німецьких та австрійських військ).
6) Українців вважали прибічниками сильної Польщі на противагу Англії та Франції.​


naskalubimka: так выходит они все справедливые?

Ответы

Ответ дал: twichfarming
11

Ответ:

1) Ця теза є частково справедливою. На Паризькій конференції дійсно розглядалися "українське питання", "російське питання" і питання кордонів Польщі в комплексі, оскільки вони були взаємозалежними у визначенні майбутнього східної Європи.

2) Ця теза також має певну підставу. Західні держави схильні були підтримувати створення Федеративної Росії після повалення більшовиків, і це призвело до втрати України незалежності на певний період.

3) Передбачення представників західних держав щодо готовності українців до незалежності може бути спростованою тезою. Багато українців були активними учасниками української революції та бажали незалежності.

4) Обвинувачення українців у співпраці з США було вигаданою ідеєю, і не має конкретних фактів, що підтверджують це.

5) Звинувачення українців у германофільстві було розповсюджене, але не відповідало дійсності. Українці боролися за незалежність від будь-якого зовнішнього впливу.

6) Ідея, що українці були прибічниками сильної Польщі, також не відображує реальної ситуації. Українці бажали власної незалежної держави і намагалися визначити свою долю незалежно від інших сусідів.


britbonni413: спасибо большое
Вас заинтересует