• Предмет: Литература
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 3 месяца назад

"Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі." Короткий зміст твору та висновок.

Ответы

Ответ дал: veronikaborsuk72
1

Ответ:

Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» — книга 1946 року австрійського психолога та психіатра Віктора Франкла (1905—1997), яку автор написав на власному досвіді від перебування в нацистському концентраційному таборі під час Другої світової війни. У книжці автор описує свій психотерапевтичний метод, який полягає у тому, щоби встановити для себе конкретну мету існування і почати мислити позитивно, а, після цього, бурхливо та детально уявляти результати досягнення цієї мети.Три роки ув’язнення в концентраційних таборах Дахау і Освенцим, голод, приниження, нелюдська жорстокість та страждання – не кожен зміг вижити в таких умовах, а написати про свій досвід життєстверджуючий твір наважився лише Віктор Франкл, австрійський психолог і філософ, засновник логотерапії.

«Людина у пошуках справжнього сенсу: Психолог у концтаборі» розійшлась накладом в 10 мільйонів примірників і перекладена на 24 мови світу. Книга складається з двох частин: власне ув’язнення, опис життя в концтаборі та роз’яснення, спостереження та виведення нового психіатричного методу – логотерапії і введення поняття проактивності.

Висновок: Згідно з його теоріями, між подіями, які випали на долю людини, і її ставленням до них лежить свободна воля. Інакше кажучи, ми самі вибираємо, як ставитися до свого життя і навколишнього світу. Сучасна психіатрія й досі спирається на тези, виведені Франклом, і визнає його величезний внесок у пошук сенсу і мотивацію людського існування.


Аноним: ГОСПОДИ СПАСИБО!!!
Вас заинтересует