Написати невеликий твір-роздум (1 тема на вибір) 1) Біблійні сюжети у світовій літературі 2) Найскладніша заповідь 3) Головні цінності християнства

Ответы

Ответ дал: boberchik2811
11

Біблія - це одна з найважливіших книг у світовій культурі. Вона містить у собі не лише релігійні догмати, а й глибокі філософські ідеї, моральні норми та цінності. Не дивно, що біблійні сюжети та мотиви протягом століть знаходили відображення у світовій літературі.

Біблійні сюжети використовували у своїх творах письменники різних країн і епох. Серед них - Данте Аліг'єрі, Джон Мільтон, Джон Донн, Джордж Байрон, Олександр Пушкін, Михайло Лермонтов, Лев Толстой, Фрідріх Ніцше, Марсель Пруст, Віктор Гюго, Мігель де Сервантес, Уільям Шекспір, Джером Селінджер, М.А. Булгаков, Михайло Булгаков, Іван Франко, Леся Українка, Павло Тичина та багато інших.

Біблійні сюжети та мотиви використовувалися у різних жанрах літератури - від епосу та лірики до драми та роману. Вони служили для створення яскравих образів, розкриття складних філософських проблем і висловлення важливих соціальних ідей.

Наприклад, у поемі Данте Аліг'єрі "Божественна комедія" біблійні сюжети використовуються для створення картини загробного світу. У романі Джона Мільтона "Втрачений рай" розповідається про падіння Адама і Єви, а в романі Михайла Булгакова "Майстер і Маргарита" на тлі біблійних мотивів розкривається трагедія людини в сучасному світі.

Біблійні сюжети та мотиви продовжують надихати письменників і в наш час. Вони є джерелом натхнення для створення нових, глибоких і значущих творів мистецтва.

**Найскладніша заповідь**

У Біблії є десять заповідей, які є основою християнської моралі. Вони містять у собі правила поведінки, які допомагають людям жити в гармонії з Богом і з собою.

Найскладнішою заповіддю вважається заповідь про любов до ближнього. Вона вимагає від людини любити інших людей так само, як вона любить себе. Це дуже складне завдання, адже ми часто ставимося до інших людей з осудом, заздрістю або навіть ненавистю.

Любов до ближнього - це не просто почуття, а й дію. Це означає, що ми повинні допомагати іншим людям, прощати їхні помилки і прощати їхні образи. Це означає, що ми повинні бачити в кожній людині гідне створіння, створене Богом.

Звичайно, любити всіх людей однаково неможливо. У кожного з нас є свої уподобання і антипатії. Однак, навіть якщо ми не любимо когось, ми все одно повинні ставитися до нього з повагою і розумінням.

Любов до ближнього - це не просто моральний принцип, а й основа для побудови справедливого і гуманного суспільства. Коли люди люблять один одного, вони готові прощати і допомагати один одному. Вони готові працювати разом для спільного блага.


вибери той твір який більша подобається
Вас заинтересует