• Предмет: География
  • Автор: pykikaki
  • Вопрос задан 4 месяца назад

пожалуйста решите очень надо ​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: rhfcfdtw
0

Відповідь:

Жаркий пояс – розташований по обидва боки екватора, між північним та Південним тропіками та обмежений з обох боків ізотермою +20°С. межі поясу співпадають з межами поширення пальм на суходолі та коралів в океанах.Сонячні промені падають взимку косо, а влітку — пряміше

Двічі на рік (22 грудня і 22 червня) опівдні сонячні промені падають прямовисно. Повітря сильно нагрівається протягом року.

Помірні пояси – (в обох півкулях) примикають до жаркого поясу. В обох півкулях вони розтяглися від тропіків до полярних кіл. Сонце змінює кут падіння променів із збільшенням нахилу до полюсів. Сонце ніколи не буває у зеніті. Сонячні промені падають завжди косо.Чітко виражені пори року. Чим ближче до полярного кола, тим зима триваліша і холодніша. Помірні пояси обмежені, з боку полярних кіл, ізотермою найтеплішого місяці +10°С. Це межа поширення лісів.

Холодні пояси – обох півкуль лежать між ізотермами + 10°С та 0°С. взимку сонце не з´являється над горизонтом по кілька місяців. А влітку, хоч і не заходить за горизонт, проте стоїть дуже низько над горизонтом. Його проміння лише ковзає поверхнею Землі і нагрівають її слабо.Сонячні промені падають майже прямовисно протягом року.

Тому температури повітря низькі, зими холодні та суворі, а літо коротке і холодне.

Пояси вічного холоду – окреслені ізотермою з температурами нижче 0°С протягом року. Це царство вічних снігів та льоду.

Пояснення:

Приложения:

pykikaki: Это не то я просил табличку сделать
rhfcfdtw: ну извини,у меня нет возможности нарисовать таблицу,я с телефона отвечал.Удачи
Вас заинтересует