Факти про прикраси з ниток

Ответы

Ответ дал: sw0xt
1

Ответ:1. У IX-XI століттях майстрині Стародавнього Єгипту, що займалися в'язанням з бавовняних ниток, навчилися наносити давньоарабські тексти на свої вироби, включаючи навіть шкарпетки. Побачити зразки можна у музеях Баделя та Детройта.

2. Ще за давніх часів рукоділля сприймалося як важлива і богоугодна справа. Всі вироби, виготовлені руками майстринь, вважалися оберегами. Люди вірили, що чим більше предметів рукоділля в будинку, тим він краще захищений від псування та пристріту.

3. Такі світові особи як президент Ейзенхауер та Уїнстон Черчілль були художниками-аматорами.

4. Рукоділля не пройшло повз вчених. Завдяки їм у XX столітті з'явився такий термін як “арт-терапія”. Дослідження довели, що заняття творчістю сприяє виникненню нових зв'язків у головному мозку людини, що допомагає вилікуватися від різних недуг та уникнути хвороби Альцгеймера.

5. М.В. Гоголь, окрім своєї рукописної діяльності, також займався рукоділлям. Найбільше він любив в'язати шарфи, кроїти сестрам сукні, ткати паски та шити собі літні шийні хустки.

6. Вишивка вважається одним із найдавніших видів рукоділля. Найчастіше зустрічається з орнаментів «ромб». Його можна зустріти в історії вишивки багатьох народів, і скрізь у ромба було своє символічне значення.

7. Вважається, що макраме з'явилося завдяки морякам. Через велику кількість вільного часу під час плавань своє вміння в'язати вузли вони стали використовувати для виготовлення подарунків, щоб не повертатися додому з порожніми руками.

----------

Объяснение: сподіваюсь правильно.

Ответ дал: rinameity5
0

Объяснение:

в Англії в’язали шалики, сумочки

в Австрії – чоловічі куртки з узорами

Швеція – короткі карди гани з ниток двох кольорів

Литва – рукавиці

Індіанці Південної Америки – гетри, шапки

Ірландія – рельєфні сведри

Шетландські острови (архіпелаг на північному сході Шотландії) – мереживні шалики

Шотландія – в’язані берети, які зараз вважаються одними з елементів національного одягу

Кашмір, Індія – шапки зі складним узором «пейслі» (цей узор ще називають огірковим, мигдалевидним, він схожий на краплину).

Вас заинтересует