Тестові завдання до твору 3. Беркута «Захар Беркут» 1 Ука хибне твердження А У творі / Франка «Захар Беркут» змальовано події 13 століття, Б. Возвеличення патріотизму, винахідливості, рішучості, мужності, уміння долати перешкоди, засудження підступності, зради, жаги до збагачення за рахунок інших, В Тор 1 Франка «Захар Беркут» -це історична повість; Г Твір | Франка «Захар Беркут» с епічним. 2 Не с героєм твору «Захар Беркут» А Микола Б Тугар В Мирослава Г Пета 3. Свої останні слова Захар промовля А до сонця 6 до Максима й Мирослави В до Сторожа Г до громади 4 Повість «Захар Беркут» була написана Франком у А Львові Б Києві в Нагуєвичах 5 Наприкінці твору Тугар Вовк А кас до Пети Б тоне від каміння метавки В залишається жити серед тухольців 6 Захар Беркут перед смертю зазначив, що майбутнє покоління буде жити в добу. А занепаду Б відродження. В великих змін 7 Який художний засіб використав Франко у фразі «Слова його, гарячі, могучі»? А епітет в метафора В алегорія 8. Яке прислів'я використав Максим під час розмови з Т. Вовком? А. Після дощу сонце засяє. Б. Діти батька не вчать. В Не хвали дня перед вечером 9 Який художній прийом використано письменником у фразі монголи пруться на них мов хвилі повен А алегорию Б метафору В порівняння 10 Який художній прийом використано письменником у фразі. «Сонце піднялось уже Дисоко на небо» А алегорія Б епітет В метафора 11. Кому з героїв належать слова «Хто має браму, той має й хату А Мирослав Б Бурунд, В Т. Вовку 12 Чи можна тухольців назвати патріотами рідної землі? Обгрунтуйте свою думку з приладами​

Ответы

Ответ дал: varyvodadiana1510
0

Ответ:

Ви просили мене перевірити твердження щодо твору "Захар Беркут" Ярослава Франка, отже, надам відповіді на наведені вами твердження:

1. У творі Ярослава Франка «Захар Беркут» змальовано події 13 століття. - Це твердження є правильним, тому що твір дійсно описує події 13 століття.

2. Не є героєм твору «Захар Беркут» Мирослава (В). Вона є одним із головних героїв твору.

3. Свої останні слова Захар промовляє до сонця (A). Це є правильна відповідь.

4. Повість «Захар Беркут» була написана Франком у Нагуєвичах (C). Це також є правильна відповідь, оскільки Франко писав цю повість у Нагуєвичах.

5. Наприкінці твору Тугар Вовк касається Петри (A). Це твердження є правильним, Тугар Вовк касається Петри наприкінці твору.

6. Захар Беркут перед смертю зазначив, що майбутнє покоління буде жити в добу (В) великих змін.

7. Художній засіб використаний Франком у фразі «Слова його, гарячі, могучі» - (А) епітет.

8. Прислів'я використав Максим під час розмови з Т. Вовком - (В) Не хвали дня перед вечером.

9. Художній прийом використаний письменником у фразі "монголи пруться на них мов хвилі повен" - (В) порівняння.

10. Художній прийом використаний письменником у фразі "Сонце піднялось уже Дисоко на небо" - (Б) епітет.

11. Слова «Хто має браму, той має й хату» належать (В) Т. Вовку.

12. Тухольців можна назвати патріотами рідної землі. Вони борються за свою волю та територію, окремі герої, такі як Захар Беркут, демонструють великий патріотизм і готовність вести боротьбу за свою землю. Також у творі засуджується агресія з боку інших народів, які намагаються підкорити тухольців

Вас заинтересует