• Предмет: Астрономия
  • Автор: anastasiacernavska45
  • Вопрос задан 3 месяца назад

СРОЧНО , БУДЬЛАСКА
Завдання для проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади них астрономів для учнів 11 класу в 2022-2023 н. р. 1. Чи можна долетіти або дійти від однієї зорі Сузір'я до іншої 2.Космонавт вийшов із корабля у відкритий космічний простір. Пролітаюч над Україною, він кинув у напрямку до Землі пакунок. Чи долетить до поверхні Землі пакунок? 3.Обгрунтувати, чи може існувати життя на інших планетах, крім планети Земля. 4. На поверхні якої планети земної групи вага космонавта буде найменшом 5. Записати в кутових хвилинах і секундах: а)1; 6) 0,1; в)2,5 г) 0,9 д) 0,75 6. Запишіть в годинниковій мірі кут: а) 90 б) 40 в) 103 г) 256 7.За допомогою рухомої карти зоряного неба станом на 23 грудня для заданих зірок визначте екваторіальні координати, сузір'я, умови видимості зір Альтаїр, Вега, Рігель, Альдебаран 8. Запишіть у градусній мірі кут a)2 306) 5 24; B)18'36"; г)234​

Ответы

Ответ дал: lolabunnylola797
1

Ответ:

Ні, долетіти або дійти від однієї зорі Сузір'я до іншої в космічному просторі у практичному розумінні не можливо, оскільки відстані між зірками дуже великі, і це вимагало б надзвичайно великої швидкості, яку сучасна технологія не забезпечує.

Ні, пакунок не долетить до поверхні Землі. У відкритому космічному просторі немає повітря або атмосфери, яка б забезпечила ліфт для спадання об'єкта на Землю. Пакунок буде плавитися в атмосфері і спалиться.Існування життя на інших планетах поза Землею є можливим, але поки не підтверджено. Деякі планети та місяці у сонячній системі, такі як Марс, Європа (місяць Юпітера) і Титан (місяць Сатурна), досліджуються для виявлення ознак життя або умов, що можуть сприяти його розвитку.

Вага космонавта на поверхні буде найменшою на Місяці. На Місяці гравітаційне притягання менше, ніж на будь-якій іншій планеті земної групи, тому вага космонавта на Місяці становить приблизно 1/6 ваги на Землі.Запис в кутових хвилинах і секундах:

а) 1°

б) 0° 6'

в) 2° 30'

г) 0° 54'

Запис в годинниковій мірі кут:

а) 90°

б) 40°

в) 103°

г) 256°

Для визначення екваторіальних координат і умов видимості зір Альтаїр, Вега, Рігель і Альдебаран потрібно знати географічну широту та довготу спостерігача, а також точний час та дату спостереження. Без цих додаткових даних неможливо визначити координати та видимість зір.Запис у градусній мірі кут:

а) 2°

б) 5° 24'

в) 18.6°

г) 234°

Вас заинтересует