Твір-роздум "есе" на тему: "совість-судроздуму Г. Сковорода писав "совість як чистий кришталь" Структура" есе" 1. ВСТУП (5-6) РЕЧЕНЬ 2. ОСН ЧАСТКА ПО-ПОПЕРШЕ ПО-ДРУГЕ ПО-ТРЕТЄ (ПРМКЛАДИ) а) з історії б) з укр. літ в) з життя ВИСНОВОК:отже, я вважаю, на мою думку СРОЧННОООО, ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!! ДАМ 100 БАЛІВВ СРОЧНОООО!!!!!!!!!!​

Ответы

Ответ дал: sahanadein237
0

Ответ:

Совість- суд роздуму. Григорій Сковорода писав, що совість - це чистий кришталь. Ця фраза означає, що совість відображає все, що відбувається у нашому внутрішньому світі - як добре, так і погано. Совість є голосом, який нагадує нам про наші моральні принципи і цінності. Вона відображає нашу відповідальність перед собою, перед іншими та перед світом в цілому.

З історії ми знаємо про багатьох великих людей, які слухали свою совість і робили великі діла. Наприклад, Махатма Ганді відмовився від насильства і боровся за свободу своєї країни за допомогою мирних методів. Він слухав свою совість і відмовився від принципу "око за око, зуб за зуб".

Українська література також багата прикладами, коли герої слухали свою совість. Наприклад, у творі Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я" головний герой Кайдаш відмовився від злочинів і обрав шлях чесності та праведності, навіть якщо це й принесло йому страждання.

З життя ми можемо пригадати багато прикладів, коли люди, які слухали свою совість, змінювали світ. Багато волонтерів і благодійників допомагають тим, хто у біді, слухаючи свою совість. Такі люди віддавали свій час, зусилля та ресурси для того, щоб поліпшити життя інших.

Отже, совість є невід'ємною частиною людської природи і відображає наші моральні принципи і цінності. Важливо слухати свою совість і діяти відповідно до неї. Вона є нашим внутрішнім суддею, яка допомагає нам робити правильні вибори і ставити правильні пріоритети в нашому житті.

Объяснение:

познать как лучший ответ

Вас заинтересует