переказ твору Наша рідна мова
пожаруйста за планом
1 Українська мова - висока розвинена
2 Хто доклав зусилля для удосконалювання нашої мови?
3 Невидимі шляхи яким мандрують слова
4 Поява чужомовних слів ? Звідки з'явилися?
5 Спадок - сучасна українська література мови багато,розвинена
6 проте наша мова як і кожна легка без усіль сама дарук не дається
а) у чому краса мови
в) відповідь: неправильна гра на роялі - звук є мелодії нема
б) як прекрасно звучить
7 Мова - яка рояль, якщо ви не вчилися грати, то нічого не вийде
8 Так із мовою - В чому краса мови?
пожалуйста дам 50 балів

Ответы

Ответ дал: lexadsp
1

Відповідь:

Мова – це жива гілка нашого національного дерева, відголоском нашого культурного спадку. Вона є не просто інструментом спілкування, а скарбницею високих духовних цінностей. Розглядаючи нашу рідну мову, можемо побачити, наскільки вона високо розвинена, багата та виразна.

Творчість та старання наших предків, які завжди докладали зусиль для удосконалення української мови, створили мовний калейдоскоп, який досі дивує своєю красою та глибиною. Ця мова багата не лише на лексичному рівні, а й на рівні фразеологізмів та виразів, які допомагають нам виразити найрізноманітніші почуття і думки.

Українські слова подорожують невидимими шляхами від покоління до покоління, передаючи історію, культуру та духовність нашого народу. Ці шляхи слова пролягають через віки, збагачуючи нашу мову досвідом попередників.

Проте, в процесі свого розвитку, наша мова зазнала впливу чужомовних слів. Звідки з'явилися ці запозичення? Чи вони завжди обогащують нашу мову, чи, можливо, є загрозою для її чистоти та неповторності?

Спадок нашої мови виражається в сучасній українській літературі, яка вражає своєю різноманітністю та глибиною. Мова української літератури - це справжня скарбниця, де кожне слово, кожна фразеологічна одиниця мають свою власну цінність.

Проте, навіть усі ці незаперечні переваги, наша мова не дається легко. Як кожна мова, вона має свої тонкощі та нюанси, вимагає від нас навчання та практики. Мова, як і рояль, відкриває перед нами свою красу та мелодію, якщо ми вміємо правильно грати на цьому інструменті.

Мова – це рояль, який вимагає від нас навчання та вправності. Якщо ми не вчилися грати на ньому, то нічого не вийде. І тільки тоді, коли ми вдосконалюємо свої навички та віддамо належну увагу нашій мові, вона відкриє перед нами всю свою красу та неповторність.

Пояснення:


demchenkoviktoria03: Дякую
Вас заинтересует