Сила струму в провіднику 2 А, довжина активної частини 70 см, який розміщений під кутом 60°. Визначте вектор магнітної індукції провідника, якщо сила Ампера дорівнює 15 мН. (Відповідь запишіть в мТл)
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
I=2A
L=70см=0,7м
а=60°
F=15мН=0,015Н
В-?
F=BILsina=>
B=F/(ILsina)=0,015/(2*0,7*0,866)=0,012Тл=12мТл
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад