Пжжжжжжжжжжжж срочноооооооооооооооооооооооооооооо
1.Визначити масову частку речовини в розчині масою 300г,якщо маса розчиненої речовини становить 60г.
2.Обчислити масу розчиненої речовини та масу води,що містяться в розчині масою 500г з масовою часткою цукру 10%.
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
1) w(речовини) = m(речовини) / m(розчину) = 60 / 300 = 20%
2) m(речовини) = m(розчину) * w(речовини) = 500 * 0,1 = 50г
m(води) = 500 - 50 = 450г
Аноним:
Пж напишы в коментарии если не можешь в ответ написать, а то я ничего не понимаю
1) Дано: m(розчину) = 300г m(речовини) = 60г Найти: w(речовини) = ?
2) Дано: m(розчину) = 500г w(розчину) = 10% Найти: m(води), m(речовини) = ?
Очень благодарна
Поможешь мне с укр м? пж на моем акк
я в украинском не силен
Пон,но спс, а ты посмотрел задание хотя б?
посмотрел
Пж помоги мне химию сделать, на моем акк
Пж помоги мне химию сделать
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад