Яку кількість теплоти потрібно надати воді, що міститься в мензурці (див. рис.), щоб нагріти її на 80 °С?
Приложения:
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Объяснение:
V=46 см³
ΔТ=80 °С
р=1 г/см³
Q ? Q=m*c*ΔТ=V*p*c*ΔТ=46*1/1000*4200*80=15456 Дж
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад