За 10,5кг борошна заплатили 84 грн. Скільки коштуватимуть 45,5кг борошна?
Визначити вид задачі (пряма пропорційньсть чи обернена).
Записати умову та розв'язання (як по правилам)
Ответы
Ответ дал:
1
Пошаговое объяснение:
10,5 кг муки — 84 грн
45,5 кг муки — х грн
10,5/45,5 = 84/х
10,5 * х = 45,5 * 84
10,5х = 3822
х = 3822 : 10,5
х = 364
364 грн будет стоить 45,5 кг муки
Прямая пропорциональность.
Ответ дал:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
10,5 кг борошна - 84 грн
45,5 кг борошна - ? грн
Складемо пропорцію і вирішимо згідно правила хреста - добуток крайніх членів дорівнює добутку середніх.
10,5 кг муки - 84 грн
45,5 кг муки - х грн
х = 45,5 * 84 : 10,5 = 364 грн коштує 45,5 кг борошна
Вид задачі - пряма пропорційність
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад