• Предмет: Математика
  • Автор: valeriaasmukovcuk
  • Вопрос задан 1 год назад

7. Купили 3 кг цукерок і 4 кг печива, заплативши
за всю покупку 91, 6 грн. Скільки коштує 1 кг
печива, якщо 1 кг цукерок коштує 15,6 грн.?

Ответы

Ответ дал: timakuhar1
0

Відповідь:

14.93

Покрокове пояснення:

Вас заинтересует