• Предмет: Физика
  • Автор: k3461351
  • Вопрос задан 1 год назад

4.Яка кількість теплоти виділиться пiд час охолодження 5 кг алюмiнiю на 10°С?(СРОЧНООООО ДОПОМОЖІТЬ) ДАМ 100 БАЛІВ​

Ответы

Ответ дал: evgenianevedrova237
1

Ответ:Дано :m:5кг;дельта t :10*C; дельта t ето треугольник tc:920 Дж/кг*CЗнайти:QОбъяснение:Q=5*10*920=46 000 Дж=46кДж


k3461351: дуже дякую
Ответ дал: 1Manka1
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=5кг

∆t=10°C

с=920Дж/кг°С

Q-?

Q=cm∆t=920*5*10=46000Дж


k3461351: дякую
Вас заинтересует