Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
Відстань між Києвом та Парижем становить близько 2500 км. Щоб визначити час подолання цієї відстані для кожного літака, ми можемо скористатися формулою:
час = відстань / швидкість
Для безпілотного реактивного літака:
час = 2500 км / 7000 км/год = 0,36 год = 21,6 хв
Для пасажирського авіалайнера:
час = 2500 км / 900 км/год = 2,78 год = 166,8 хв
Щодо порівняння швидкостей руху літаків зі швидкістю звуку в сухому повітрі 1236 км/год, то можна зазначити, що безпілотний реактивний літак рухається швидше за звук, тоді як пасажирський авіалайнер рухається повільніше за звук. Це означає, що безпілотний реактивний літак використовує надзвуковий режим польоту, тоді як пасажирський авіалайнер - субзвуковий.
Объяснение:
ты толька дал(а) 5баллов(((
Alexandrairganova:
Извиняюсь
Но спасибо за решение
Извиняюсь
ок
:3
)))
-)
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад