Кому не сложно помогите пожалуйста с задачей по физике 7 класс .3 якою швидкістю повинен рухатись
мотоцикліст, щоб за 10 хвилин він
подолав відстань 9 км
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ: 15м/с
Объяснение:
Дано:
t=10мин=600с
S=9км=9000м
---------------------
V-?
V=S/t=9000/600=15м/с
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад