УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ 1. Що таке безпека? 2. Написати десять сучасних життєвих навичок 3. В чому різниця між екстремальною та надзвичайною ситуацією? 4. Які бувають сигнали оповіщення тривоги і що потрібно робити? 5. Як себе потрібно поводити в ситуаціях, пов язаних із вибухонебезпечними предметами? 6. Скільки може прожити людина без води, скільки без їжи і скільки без повітря?

Ответы

Ответ дал: bezdetkoaroslav668
0

Ответ:Безпе́ка — це такі умови, в яких перебуває складна система, коли дія зовнішніх факторів і внутрішніх чинників не призводить до процесів, що вважаються негативними по відношенню до даної складної системи у відповідності до наявних, на даному етапі, потреб, знань та уявлень.

Ефективне управління часом є однією з найцінніших навичок. І хоча не існує одного правильного шляху, все ж важливо знайти систему, яка працюватиме саме для вас та дотримуватися її.

Ви можете бути найбільш дисциплінованою, яскравою та навіть найбагатшою людиною у світі, але якщо ви не дбаєте про час інших, то глобально ви ніхто інший, як соціопат.

2. Співчуття

Співчуття – це фундаментальна людська здатність, якої занадто легко зреклися у сучасному бізнесі.

Емпатія у команді змушує співробітників виходити за межі своєї байдужості й разом домагатися більшого. У повсякденному житті співчуття допомогає людям бути ближче, а це – безцінно.  

3. Пізнання власного сну

Існує вже незліченна кількість лайфхаків, що стосуються сну. Іноді стає важко обрати правильний. Але незалежно від того, що ви обираєте, має бути звичка, яка забезпечить спокійну ніч.

Численні дослідження свідчать, що режим і його дотримання допомагає легше засинати та прокидатися. А це, в свою чергу, сприяє гарному сну вцілому.

 

4. Позитивні розмови із собою

Врешті, немає значення що про вас думають інші. Важливо, що про себе думаєте ви самі.

Це, в свою чергу, впливає на рівень довіри та здатність вірити в себе, коли ніхто інший не вірить.

5. Послідовність

Якщо ви опановуєте нове тренування, вчитеся, або працюєте над важливим проектом, послідовність має життєво важливе значення для успіху.

Люди часто перестають працювати важко, коли вони досягають вершини, але аби утриматися на вершині вони повинні працювати ще більше і бути більш послідовним у своїй роботі.

6. Просити про допомогу

Дуже важливо вчасно усвідомити, що вам потрібна допомога, а потім звернутися по неї.

Ніхто не хоче почуватися слабким чи недієздатним. Утім, нещодавнє дослідження Гарвардської школи бізнесу пропонує поглянути на це інакше: коли ви просите людину щось вам порадити, то перевіряєте свій інтелект та досвід, який, зокрема, може виявитися кращим.

7. Вчасно змовчати

Є багато випадків, коли зберігання спокою є найкращим. Коли ми сердимося, засмучені чи схвильовані, ми можемо бовкнути зайвого, а потім, як правило, шкодуємо про це.

Тримати рот на замку в часи, коли ви засмучені, – одна із найцінніших навичок. Але і одна із найскладніших.

8. Слухати

Поряд із мовчанням, дуже важливою є звичка слухати. Наш мозок сильно перевантажений під час робочого процесу, аби одна людина почула іншу, варто просто повторити та пересвідчитися, що вас почули.

9. Не лізти у чужі справи

Встромляти ніс у чужі справи – не корисно та дуже витрачає час та ресурси.

10. Управляти мисленням

Аби зробити те, що ви хочете і досягти поставленої мети, потрібно свідомо керувати своїм мисленням.

Різниця між надзвичайним станом та ситуацією


Режим надзвичайної ситуації, на відміну від режиму надзвичайного стану, не передбачає обмеження прав громадян.


Основні види сигналів сирен:

Загальна тривога — довгий звук, триває від 1 хвилини і більше, повторюється 2-3 рази. Попереджає, що необхідно спуститися в бомбосховище (укриття). Відбій — короткий 5-секундний звук після сигналу загальної тривоги.


не пересувати, не нагрівати, не розбирати підозрілий предмет; не допускати сторонніх осіб в небезпечний район; залишатися на безпечній відстані від місця виявлення небезпечного предмету до прибуття представника оперативно-рятувальної служби чи поліції.


Людина може прожити:

— без їжі — до 45 діб; — без води — від 3 до 10 діб; — без сну — від 3 до 5 діб; — без повітря — від 3 до 5 хвилин.

Объяснение:держи ^^

Вас заинтересует