Доповни скорочений запис та розв'яжи задачу способом відношень
Купили банани й апельсини за однаковою ціною. За 5 кг бананів заплатили 50 грн. Скільки коштують 10 кг апельсинів
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1)50 ÷ 5 = 10 грн коштує 1 кілограм
2)10×10= 100грн коштує 10 кг апельсинів
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад