• Предмет: Математика
  • Автор: lovetea066
  • Вопрос задан 1 год назад

ПОМОГИТЕ КАК ЭТО РЕШИТЬ
4 пакетики корму для папуг коштують 86 грн.
Яка вартість 12 таких пакетиків

Ответы

Ответ дал: krsh0
0
258 грн.
треба 86 гривень поділити на 2, буде 21,5.
і 21,5 помножити на 12. відповідь: 258 гривень.
Вас заинтересует