1. Запишіть речення. Підкресліть граматичні основи.
1. Густа мряка чорним запиналом єднала з небом спалену сонцем полонину. 2. Довго я не хотіла коритись весні, не хотіла її вислухати. 3. Увечері Нимидора з Джерею принесли в ряднах відважене панське прядиво. 4. Ще за життя Шевченка "Кобзар став заповідною книгою нашого народу. 5. Було щось невимовно радісне, життєдайне в цьому дощі. 6. Вихор намагався ступати по дорозі звільна, намацуючи ногами стежку.

2. Запишіть речення. Поставте, де потрібно, тире. Підкресліть граматичні основи.
1. Любити землю тихо і сердечно мій перший і останній заповіт. 2. Українська пісня це бездонна душа українського народу. 3. Справжня скарбниця для людей уміння працювати.

Ответы

Ответ дал: privetstrekoza123
0

Ответ:

1. Мряка(підмет) єднала(присудок) 2. Я(підмет) не хотіла (присудок), не хотіла вислухати(присудок). 3. Нимидора з Джерею (підмет) принесли (присудок) 4. Кобзар (підмет) став (присудок) 5. Щось (підмет) було (присудок) 6. Вихор(підмет) намагався ступати (присудок)

2.

1. Любити землю тихо і сердечно - мій перший і останній заповіт. 2. Українська пісня - це бездонна душа (підмет) українського народу. 3. Справжня скарбниця для людей - уміння працювати.

Вас заинтересует