Обчисліть ступінь дисоціації(%) речовини, якщо серед кожних 400 молекул залишилось 160 недисоційованих.
Ответы
Ответ дал:
0
40%============================
Ответ дал:
0
ПОЗНАЧТЕ ЯК КРАЩУ ВІДПОВІДЬ
Для обчислення ступеня дисоціації можна використати наступну формулу:
Ступінь дисоціації (%) = (Кількість дисоційованих молекул / Загальна кількість молекул) * 100%
У цьому випадку, кількість дисоційованих молекул дорівнює загальній кількості молекул мінус кількість недисоційованих молекул:
Кількість дисоційованих молекул = 400 - 160 = 240
Тепер ми можемо обчислити ступінь дисоціації:
Ступінь дисоціації (%) = (240 / 400) * 100% = 60%
Ступінь дисоціації цієї речовини становить 60%.
Для обчислення ступеня дисоціації можна використати наступну формулу:
Ступінь дисоціації (%) = (Кількість дисоційованих молекул / Загальна кількість молекул) * 100%
У цьому випадку, кількість дисоційованих молекул дорівнює загальній кількості молекул мінус кількість недисоційованих молекул:
Кількість дисоційованих молекул = 400 - 160 = 240
Тепер ми можемо обчислити ступінь дисоціації:
Ступінь дисоціації (%) = (240 / 400) * 100% = 60%
Ступінь дисоціації цієї речовини становить 60%.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад