• Предмет: География
  • Автор: davidi3333
  • Вопрос задан 3 месяца назад

11. Твердження, в яких треба обрати правильну відповідь - <<так>> або «ні» (1
бал) та коротко (3-6 речень) обгрунтувати її (ще 3 бали) ТІЛЬКИ КОРОТКО ОБҐРУНТУВАТИ СРОЧНОООО ПОМОЖІТЬ
а) На статево-вікову піраміду населення країни впливає народжуваність.
б) Змішана економічна система поєднює в собі елементи традиційної,
командної та ринкової економічних систем.
в) На формування світового господарства впливають мiжнародні економічні
зв'язки.

Ответы

Ответ дал: annarden1206
14
а) На статево-вікову піраміду населення країни впливає народжуваність. Так.

Статево-вікова піраміда населення є графічним зображенням розподілу населення за статево-віковими групами. Народжуваність, тобто кількість новонароджених, впливає на розподіл населення по різних вікових групах. Якщо народжуваність висока, то в молодіжній віковій категорії буде більше представників, що впливає на формування піраміди. Зменшення народжуваності призводить до звуження розподілу популяції в цій групі та збільшення популяції в середньому й початковому віці. Таким чином, народжуваність є одним із факторів, що визначає форму статево-вікової піраміди населення країни.

б) Змішана економічна система поєднує в собі елементи традиційної, командної та ринкової економічних систем. Так.

Змішана економічна система є комбінацією елементів з різних типів економічних систем. У такій системі економічні рішення приймаються як ринковими суб'єктами, так і державою. Вона поєднує елементи традиційної економіки, де значення має культурний та історичний контекст, командної економіки, де регулюючу роль відіграє держава, і ринкової економіки, де приватна власність та попит-пропозиція визначають ринкові відносини. Таке поєднання різних елементів дозволяє досягти певного балансу і використовувати переваги кожного типу економічної системи.

в) На формування світового господарства впливають міжнародні економічні зв'язки. Так.

Міжнародні економічні зв'язки мають великий вплив на формування світового господарства. У зв'язку з глобалізацією економіки, країни взаємодіють одна з одною через торгівлю, інвестиції, передачу технологій та інші економічні процеси. Це створює можливості для розвитку міжнародних ринкових відносин, спільної виробничої діяльності, обміну культурними та науковими знаннями. Країни взаємозалежні одна від одної в економічному плані, тому міжнародні економічні зв'язки мають велике значення для формування та функціонування світового господарства.

Якщо вам потрібно щось ще, не соромтеся запитувати!
Вас заинтересует