• Предмет: Экономика
  • Автор: papricalifernes
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Изменения экономической конъюнктуры в статистике США отслеживаются по следующим "предварительным показателям": средняя продолжительность рабочей недели в обрабатывающей промышленности; средненедельные заявки на выплату пособий по безработице; новые заказы на потребительские товары; контракты и заказы на оборудование; число новых разрешений на строительство частных домов; изменение портфеля заказов в отраслях, выпускающих товары длительного пользования. Объясните, почему применение каждого из перечисленных выше показателей предваряет изменение экономической конъюнктуры.

Ответы

Ответ дал: Аноним
0
Зміни економічної кон'юнктури в статистиці США відстежуються за допомогою таких "попередніх показників": середня тривалість робочого тижня в обробній промисловості; середньотижневі заявки на виплату пособів по безробіттю; нові замовлення на споживчі товари; контракти та замовлення на обладнання; число нових дозволів на будівництво приватних будинків; зміна портфеля замовлень у галузях, що виробляють товари тривалого користування. Поясніть, чому застосування кожного з перелічених вище показників передує зміні економічної кон'юнктури.

1. Середня тривалість робочого тижня в обробній промисловості може зменшуватися або збільшуватися, що залежить від загальної активності в економіці. Якщо тривалість робочого тижня зменшується, це може свідчити про зменшення замовлень, низьку активність в економіці та зростання безробіття. З іншого боку, збільшення тривалості робочого тижня може свідчити про зростання попиту на товари та послуги, про збільшення замовлень та розвиток економіки.

2. Середньотижневі заявки на виплату пособів по безробіттю можуть слугувати показником стану ринку праці. Якщо кількість заявок збільшується, це свідчить про зростання безробіття та погіршення економічної кон'юнктури. Якщо кількість заявок зменшується, це може свідчити про покращення ситуації на ринку праці та розвиток економіки.

3. Нові замовлення на споживчі товари можуть бути добрим показником попиту на товари та послуги в економіці. Якщо замовлення зростають, це може свідчити про збільшення попиту на товари та послуги та рост економіки. Якщо замовлення зменшуються, це може свідчити про скорочення попиту та погіршення економічної ситуації.

4. Контракти та замовлення на обладнання можуть слугувати показником стану виробництва в економіці. Якщо замовлення збільшуються, це може свідчити про розвиток виробництва та рост економіки. Якщо замовлення зменшуються, це може свідчити про скорочення виробництва та погіршення економічної ситуації.

5. Число нових дозволів на будівництво приватних будинків може бути показником стану будівельної галузі та рівня споживчого попиту. Якщо число дозволів зростає, це може свідчити про збільшення попиту на житло та розвиток будівельної галузі. Якщо число дозволів зменшується, це може свідчити про зниження попиту та погіршення економічної ситуації.

6. Зміна портфеля замовлень у галузях, що виробляють товари тривалого користування, може бути показником стану ринку в цих галузях. Якщо портфель замовлень збільшується, це може свідчити про збільшення попиту на товари тривалого користування та розвиток галузі. Якщо портфель замовлень зменшується, це може свідчити про скорочення попиту та погіршення економічної кон'юнктури.
Вас заинтересует