Ответы

Ответ дал: VikaSFER
1

Олімпійці:

1. Усейн Болт - Ямайський бігун на довгі дистанції, він вважається найшвидшою людиною в історії. Болт виграв 8 олімпійських золотих медалей, 11 разів стаючи чемпіоном світу. Він володіє світовими рекордами на дистанціях 100 метрів (9,58 секунди), 200 метрів (19,19 секунди) і у зміці 4 на 100 метрів.

2. Симоне Байлз - Американська гімнастка, яка вважається однією з найуспішніших гімнасток в історії. Вона виграла 19 медалей на чемпіонаті світу, у тому числі 15 золотих. Байлз також виграла 4 олімпійські золоті медалі на Іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Параолімпійці:

1. Тат'яна Макаренко - Українська паралимпійська спортсменка, яка займається плаванням. Вона виграла багато медалей на Паралімпійських іграх, у тому числі 16 золотих. Макаренко також встановила кілька світових рекордів у своїй дисципліні.

2. Джессіка Лондон - Американська параолімпійська легкоатлетка, спеціалізується на бігу на середні дистанції. Вона виграла 6 золотих медалей на Паралімпійських іграх, усього має 10 медалей. Лондон також встановила кілька світових рекордів у своїх дисциплінах.