• Предмет: История
  • Автор: viktoria04121010
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Коли ж почули деревляни, що він [князь Ігор]анов іде, порадилися [вони з князем своїм Малом 1 сивали: "Якщо вадиться вовк до овець, то виносить по одній усе стадо, якщо не уб'ють його. Так і сей: якщо не вб'ємо його, то він усіх нас погубить". І послали вони до нього [мужів своїх]. кажучи: "Чого ти йдеш знову? Ти забрав єси всю данину". І не послухав їх Ігор, і деревляни, вий- шовши насупроти з города Іскоростеня, вбили [його] і дружину його, бо їх було мало... І сказали

деревляни: "Ось князя руського ми вбили. Візьмемо жону його Ольгу за князя свого Мала...".. Коли сталася подія, про яку йдеться в літописі? У чому полягали причини повстання деревлян

проти князя Ігоря? Якими були наслідки цього повстання для Київської держави?

Если можно сделайте ещё 11 задание​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: zlata070712
0

11.У Київській державі, яка існувала приблизно від IX до XII століть, спосіб життя та праці селян був досить специфічним. Селяни, які називалися "смердами", були однією з соціальних категорій. Вони працювали на землі, яка належала князю або боярам, і виконували різні сільськогосподарські роботи, включаючи обробку землі, скотарство і інші аграрні обов'язки.

Значення праці селян для суспільства полягало в забезпеченні продовольства та сировини для князівства. Селяни виробляли зерно, м'ясо, молоко, інші продукти, які були необхідні для життя містян, воїнів і владарів. Вони також забезпечували князівство необхідними ресурсами для торгівлі та виготовлення різних

У Київській державі, яка існувала приблизно від IX до XII століть, спосіб життя та праці селян був досить специфічним. Селяни, які називалися "смердами", були однією з соціальних категорій. Вони працювали на землі, яка належала князю або боярам, і виконували різні сільськогосподарські роботи, включаючи обробку землі, скотарство і інші аграрні обов'язки.

Значення праці селян для суспільства полягало в забезпеченні продовольства та сировини для князівства. Селяни виробляли зерно, м'ясо, молоко, інші продукти, які були необхідні для життя містян, воїнів і владарів. Вони також забезпечували князівство необхідними ресурсами для торгівлі та виготовлення різних товарів.

Селяни вносили податки у вигляді натуральних продуктів або праці, що також сприяло збагаченню князів та бояр. Їхній труд визначав економічну стійкість і добробут Київської держави.

12.Подія, описана в цитаті, відбулася в IX столітті. Деревляни повстали проти князя Ігоря Рюриковича після того, як він спробував збільшити обтяження для цієї племінної групи. Їхнє незадоволення було спричинене збільшенням податків та інших обов'язків, які вони повинні були віддавати князю. Відчуваючи, що ця ситуація справедливості, деревляни вирішили повстати проти князя Ігоря.

Наслідком цього повстання стало вбивство князя Ігоря та його дружини. Після смерті Ігоря, деревляни спробували призначити свого кандидата, Мала, на посаду князя. Проте, Ольга, дружина загиблого князя, виступила проти цього і взяла на себе правління в Київській державі від імені свого сина, Святослава.

Наслідками цього повстання було не тільки вбивство князя, але і складний політичний розвиток в Київській державі. Влада Ольги та, в подальшому, її сина Святослава, призвела до подальшого розширення держави та її зміцнення в цей період.

Вас заинтересует