Помогитеееее, математика за 5 класс
Приложения:
ozdima774:
2) 60:20 = 3 сукні в день шиє 1 майстер
3+1=4 сукні в день шиє 2 майстри, 60:4=15 днів, відповідь - за 15 днів
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
15 грн – вартість 1 кг печива, 15+10 – 25 грн вартість 1 кг цукерок
Пошаговое объяснение:
печиво - х
Цукерки - х
3х+2(х+10)=95
3х+2+20=95
5х+20=95
5х=95-20
5х=75
х=75/5
Спасибо
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад