• Предмет: История
  • Автор: shakalporezhy
  • Вопрос задан 3 месяца назад

чому спроба українського народу створити в 1917 - 1918 роках незалежну державу зазнала невдачі​

Ответы

Ответ дал: dima9394993
1

Объяснение:

Спроба українського народу створити незалежну державу у 1917-1918 роках, відома як Українська Народна Республіка (УНР), зазнала невдачі з ряду причин:

1. Геополітична складність: Україна знаходилася між двома великими світовими конфліктами - Першою світовою війною і Громадянською війною в Росії. Ця геополітична складність робила надзвичайно важким завдання створення стабільної незалежної держави.

2. Конфлікти між різними фракціями: Українська Народна Республіка була роздроблена на різні фракції та групи інтересів, які мали різні погляди на майбутню державу та її відносини з іншими силами.

3. Зовнішні тиску: Україна зазнала тиску інших держав, зокрема Російської Радянської Федерації та Центральних держав (наприклад, Німеччини), які мали свої інтереси в регіоні і втручалися в українські справи.

4. Військові конфлікти: Україна відчувала неготовність та розрізненість своїх військ під час спроби відстоювати незалежність. Військові конфлікти з більш міцними арміями (Російською РСР, Директорією, Польщею тощо) призвели до зазначеної невдачі.

5. Економічні проблеми: В той час Україна зазнавала важкої економічної нестабільності та голоду, що сильно ускладнило завдання збудувати функціонуючу державу.

У підсумку, ряд об'єктивних та суб'єктивних факторів сприяв невдачі спроби українського народу створити незалежну державу в 1917-1918 роках. Незважаючи на цю невдачу, українська боротьба за незалежність продовжилася та врешті-решт призвела до утворення Української РСР та пізніше сучасної України після Першої світової війни та Громадянської війни в Росії.


shakalporezhy: ахуеть
Ответ дал: grishchenko3
1

Ответ:

Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії. В Україні утворився альтернативний центр влади — Українська Центральна Рада (УЦР), яка стала представницьким органом українських демократичних сил і очолила національно-демократичну революцію в Україні. Керівником УЦР став Михайло Грушевський. У період 1917—1921 років Україна пережила різні форми національної державності: УНР, Українська Держава, ЗУНР, Кубанська НР, а також Кримська ДР. Українські етнічні території були розділені між Українською СРР, Польською Республікою, Королівством Румунія та Чехословацькою Республікою. Таким чином, Українська національно-демократична революція зазнала поразки. Ця поразка стала наслідком незгуртованості політичної еліти, незавершеності процесу формування нації, відмінностей між національними та соціальними завданнями визвольного руху, його обумовленості зовнішніми політичними й насамперед військовими факторами. Однак, не досягши своєї мети, Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності.

Надеюсь помогла

Вас заинтересует