• Предмет: Математика
  • Автор: Akdarinka
  • Вопрос задан 1 год назад

Помогите решить ету задачу пж срочно нужна

Приложения:

Ответы

Ответ дал: emilallahver
0

Ответ:

31 грв

Пошаговое объяснение:

хзз потому что это такое же состояние которое может привести к тому же духе

Ответ дал: olegandrejcenko846
1

Ответ:

Один кiлограм вишень коштуе 11 гривень 31 копiйку.

Пошаговое объяснение:

Спочатку узнаем на яку суму магазин продав яблук. За умовою задачi 1 кг яблук коштуе 12 грн, а магазин продав 15 кг яблук. Помножимо цiну одного кiлограма яблук на скiльки магазин продав яблук, тобто 15 кiлограмiв. Маемо:

12 \times 15 = 150

Тобто магазин продав яблук на 150 гривень. Тепер узнаемо на скiльки гривень магазин продав вишень. Вiд 297 гривень вiднiмемо на скiльки магазин продав яблук, тобто:

297 - 150 = 147

Отже магазин продав вишень на 147 гривень.

Тепер, для того, щоб узнать скiльки коштуе один кiлограм вишень, подiлимо на скiльки магазин продав вишень у гривнях на скiльки магазин продав вишень у кiлограмах, тобто на 13 килограмiв вишень. Подiлимо 147 гривень на 13 килограмiв вишень:

147 \div 13 = 11.31

Отже, один кiлограм вишень коштуе 11 гривень 31 копiйку.

Вiдповiдь:

Один кiлограм вишень коштуе 11 гривень 31 копiйку.

Вас заинтересует