• Предмет: История
  • Автор: marchdanya09
  • Вопрос задан 1 месяц назад

Опозиційна французька газета «Триб’юн», що видавалася в роки Липневої мо­ нархії та виступала за встановлення республіки й загальне виборче право, за чо­ тири роки витримала 111 судових процесів, її редактора 200 разів було засудже­ но загалом до 49 років ув’язнення та 157 тис. франків штрафу. Які висновки щодо су спільно­політичного життя Франції в період Липневої монархії можна зробити за цими фактами?

Ответы

Ответ дал: juliya5472
0

Ответ:

За наведеними фактами можна зробити наступні висновки щодо суспільно-політичного життя Франції в період Липневої монархії (1830-1848):

1. Обмеження свободи слова: Переслідування та судові переслідування опозиційної газети "Триб’юн" та її редактора свідчать про обмеження свободи преси та висловлювання в той період. Це було спрямовано на придушення опозиційних голосів та ідеї встановлення республіки.

2. Політичні репресії: Велика кількість судових процесів та засуджень свідчить про високий рівень політичних репресій під час Липневої монархії. Влада намагалася придушити будь-яку опозицію та демократичні рухи.

3. Стримування демократичних рухів: Ці факти також вказують на стан демократії та громадянських свобод в цей період. Людям, які виступали за загальне виборче право та республіку, доводилося стикатися з опозицією та репресіями з боку монархічного режиму.

Узагальнюючи, ці факти свідчать про те, що влада в період Липневої монархії вживала рішучих заходів для придушення опозиції та демократичних рухів у Франції, що призвело до обмеження політичних свобод та прав громадян.

Вас заинтересует