• Предмет: История
  • Автор: voznukvaleria777
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Проаналізуйте зміст Мюнхенської угоди за таким планом а) дата укладення; б) ким підписана; в) мета кожного укладача г) наслідки дії сторін д)наслідки які мала угода

Ответы

Ответ дал: Dmitro7
0

Відповідь:

Мюнхенська угода була угодою, укладеною між Німеччиною, Великою Британією, Францією та Італією у вересні 1938 року в Мюнхені, Німеччина. Ось аналіз цієї угоди за вказаним планом:

а) Дата укладення: Угода була укладена 30 вересня 1938 року.

б) Ким підписана: Угоду підписали представники Німеччини (Адольф Гітлер), Великої Британії (Невіль Чемберлен), Франції (Едуард Даладьє) та Італії (Беніто Муссоліні).

в) Мета кожного укладача:

  - **Німеччина** прагнула в обмін за зобов'язання припинити агресію в Європі отримати частину чехословацької території (Судети) і зняти міжнародний тиск на себе.

  - **Велика Британія і Франція** бажали уникнути війни і сподівалися, що Мюнхенська угода задовольнить амбіції Гітлера і зупинить розповсюдження нацистської агресії.

  - **Італія (Муссоліні)** прагнула зберегти добрі стосунки з Німеччиною та отримати вигоди від угоди.

г) Наслідки дій сторін:

  - **Німеччина** здійснила аншлюс Австрії в 1938 році та анексію частини Чехословаччини після Мюнхенської угоди. Гітлер посилив свою позицію в Європі та отримав стратегічно важливу територію.

  - **Велика Британія і Франція** сподівалися уникнути війни, але це лише затягнуло агресію Німеччини. Угода підірвала міжнародну довіру до дій Великої Британії та Франції.

  - **Чехословаччина** була змушена виконати вимоги Мюнхенської угоди і втратила важливу частину своєї території без волів і захисту свого уряду.

д) Наслідки угоди:

  - Мюнхенська угода стала символом апеляції до ап'юс камери та уступок агресивній державі, що не призводили до зупинки агресії.

  - Укладення угоди також призвело до розширення нацистської агресії в Європі, оскільки Гітлер бачив її як знак слабості інших держав.

Мюнхенська угода не запобігла початку Другої світової війни, і вона була критикована як прецедент дипломатичних уступок перед агресією.

Вас заинтересует