ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА ХОТЬ ЯКУСЬ

1) При обстеженні хворого Н., що звернувся в поліклініку із скаргами на болі при сечовипусканні та підвищення температури до 37,60С-37,80С , проведена мікроскопія осаду сечі. В препараті знайдені Гр+ коки, розташовані гронами. Який попередній діагноз і що треба зробити для його уточнення?

2) У хворого з підозрою на сепсис відібрали 10 c * M ^ 3 * kpoBi На яке поживне середовище і в який об'єм слід провести посів?

3) Під час мікроскопічного дослідження осаду спинномозкової рідини виявлено грампозитивні коки, розміщені ланцюжком. Які мікроорганізми виявленно? Чи могли вони спричинити менінгіт?

4) Відомо, що новонароджені діти можуть заражатися гонореєю через кон’юнктиву під час пологів. Як провести профілактику бленореї новонародженим?

Ответы

Ответ дал: irysamogila
1

Ответ:

1) Попередній діагноз: інфекційний цистит. Для уточнення діагнозу потрібно здійснити сів на бактерії та визначити їхню чутливість до антибіотиків.

2) Для посіву використовуйте крошення на кровоагарі (аеробний) та агарі з антимікробними додатками (анаеробний) і проводьте посів у кількості 10 кубічних сантиметрів.

3) Грампозитивні коки, розміщені ланцюжком, можуть бути Streptococcus pneumoniae (пневмококи) або Streptococcus agalactiae (стрептококи групи B). Такі мікроорганізми можуть спричинити менінгіт.

4) Для профілактики гонореї новонародженим важливо провести профілактичне лікування. Зазвичай це включає введення профілактичних антибіотиків у вигляді гентаміцину або еритроміцину в очі новонародженого впродовж перших годин життя. Цей процес виконується в лікарні медичним фахівцем.

Вас заинтересует