• Предмет: История
  • Автор: caplyginm865
  • Вопрос задан 3 месяца назад

12 фактів про людину середньовіччя​

Ответы

Ответ дал: mykolavolkovsky
0

Відповідь:

Різні 12 цікавих фактів про Середньовіччя

1. Середніми віками називають епоху, яка настала після античності.

2. У Середніх віках зароджувалися багато держави і імперії, які згодом стали провісниками сучасних країн.

3. Іноді Середньовіччя називають темними віками, ніби протиставляючи просвітленої античності і епохи Просвітництва, які йшли до і після Середніх віків.

4. Але чомусь саме після цієї відносно короткої епохи, яка тривала одне тисячоліття і була сповненна воєн і епідемій, в Європі стала панувати демократія, технічний прогрес і виникло таке поняття, як права людини.

5. У Середньовіччі відбулися важливі зміни у багатьох сферах життя людей. Середні століття характеризувалися як час утвердження християнства. Саме з допомогою релігії відбулося багато змін у свідомості людей, що відобразилося і в змінах суспільства в цілому.

6. Жінки були повністю зрівняні в правах з чоловіками. Більш того, жінка в ідеалах лицарства стала вищою істотою, не досягається для розуміння і справжнім натхненням для чоловіка.

7. Античність була виконана такий тісним зв’язком з природою, що її фактично обожнювали і одночасно боялися. Античність, незважаючи на певний технічний прогрес, характеризувалася малою кількістю наукових досягнень. Тобто була закладена основа наукових знань, але в цілому відкриттів було мало і вони виникали рідко.

8. У Середні віки людина перестав обожнювати природу і природні явища. З іудаїзму в християнство прийшло вчення, що природа створена для людини, і повинна їй служити. Це стало основою технічного прогресу.

9. У Середньовіччі були закладені основи захисту прав людини. Як не дивно, зразком правосуддя був суд інквізиції, де обвинуваченому давали можливість себе захищати, опитували свідків, намагалися максимально повно отримати інформацію, не застосовуючи тортур.

10. Тортури використовувалися лише з-за того, що вони були частиною римського права, на якому грунтувалося середньовічне правосуддя. Як правило, більшість інформації про жорстокості інквізиції є не що інше, як звичайні вигадки.

11. Незважаючи на тісне співробітництво, релігія і держава в Середні століття почали відділятися одна від іншої, що стало основою світської держави і віротерпимості. Це виходило з принципу «Богу — Боже, а кесарю — кесареве».

12. Іноді можна почути, що Середньовічна церква стримувала розвиток культури та освіти. Ця інформація не відповідає дійсності, оскільки саме монастирі мали великі зібрання книг, відкривали школи при монастирях, тут зосереджувалася середньовічна культура, оскільки ченці вивчали античних авторів.


Huger892: Помогите пожалуйста ЗМОДЕЛЮЙТЕ НЕЙМОВІРНІ НАСЛІДКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПЛАНІВ НАПАЛЕОНА 1 СТОСОВНО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ.
Вас заинтересует