Складіть і запишіть складний план. За планом напишіть докладний переказ тексту.
ТЕКСТ
Невдовзі кожен з нас має обрати фах, який має визначити долю. Як же страшно помилитися у виборі майбутньої професії! Саме цей вибір для плину нашого життя цілком може стати вирішальним.
Ви помічали, як багато навколо нас халтурників і невмійків? Якщо невмійко – це той, хто чогось не вміє, але може ще колись навчитися, то халтурник – це людина, усвідомлено байдужа до своєї праці. Халтурник – це безвідповідальний і ледачий ремісник, який так і не став і вже не стане майстром.
Кажуть, що майстер – це той, хто знайшов своє покликання у праці. А ще кажуть, що справжнього майстра характеризують три ознаки. Перша – це високе професійне вміння, володіння тими прийомами, які забезпечують щонайвищий рівень роботи. Друга ознака – це творче ставлення до праці, своєрідний і неповторний "почерк”. Це те, що все виконане майстром робить неповторним, а самого майстра – незамінним. І, нарешті, третьою ознакою справжнього майстра є його прагнення прислужитися людям, бути їм по-справжньому корисним.
Ви можете заперечити: хіба ота корисність така вже необхідна? Навчився щось робити вправно, то й роби! Аби платили побільше. Та виявляється, все не так просто. Якщо праця майстра не є корисною людям, то й майстерність виявиться позбавленою смислу, навіть може суперечити інтересам людей, стати аморальною.
Кому спаде на думку визнати майстром кишенькового злодія? Або славетного шахрая, "великого комбінатора” Остапа Бендера? Або здібного вченого – героя роману Герберта Уеллса "Людина-невидимка”, який і не думав про те, щоб його відкриття стало для людей корисним

Ответы

Ответ дал: viiikiiilll8
3

Ответ:

Складний план:

I. Вибір професії як важливий крок у житті.

A. Вибір професії і його вплив на життя.

B. Необхідність обдуманого вибору професії.

II. Розрізнення між навчанням і халтуризмом у праці.

A. Визначення навчання та невміння.

B. Опис халтуризму та халтурника.

III. Справжній майстер і його ознаки.

A. Ознака 1: Високе професійне вміння.

B. Ознака 2: Творчий підхід до праці.

C. Ознака 3: Прагнення служити і бути корисним людям.

IV. Корисність праці майстра та її вплив на майстерність.

A. Важливість корисності праці для майстра.

B. Аморальність некорисної майстерності.

V. Приклади різних типів майстрів і їхньої корисності.

A. Перегляд прикладів кишенькового злодія, шахрая та вченого-героя.

Докладний переказ тексту:

У житті кожного з нас невдовзі наставає момент вибору професії, яка визначатиме нашу подальшу долю. Важливість цього вибору не може бути недооціненою, оскільки він може вирішити багато у нашому майбутньому. Істотно помилитися у виборі професії - це щось, чого всі ми боїмося.

У нашому оточенні ми можемо побачити багато халтурників і невмійків. Невмійкою можна вважати того, хто може ще навчитися, але поки не володіє певними навичками. У свою чергу, халтурник - це людина, яка свідомо не цікавиться своєю працею. Халтурник - це безвідповідальний майстер, який не досягнув і, швидше за все, не досягне майстерності.

Говорять, що справжній майстер - це той, хто знайшов своє покликання у праці. Існують три ознаки справжнього майстра. Перша ознака - це високий рівень професійного вміння і володіння прийомами, які дозволяють досягти найкращих результатів. Друга ознака полягає в творчому підході до праці, унікальному "почерку", який надає всім його роботам неповторність і робить майстра незамінним. Нарешті, третя ознака - це бажання бути корисним і допомагати іншим.

Здається, що корисність праці майстра - це не така вже і важлива річ. Ось навчився виробляти якісні товари, і все. Але це не так просто. Якщо робота майстра не приносить користі іншим людям, то його майстерність втрачає сенс і може навіть суперечити інтересам інших.

Объяснение:

Якщо потрібен текст поменше - напиши.


ivancoev11: Лучший просто!
Вас заинтересует